Üyelik Doğrulama

Alternatif Tatil Sistemi üyelikleri, Atsturkiye.com adresinden ya da Yetkili Bayiler Tarafından Yapılmaktadır. ATS Uyeliğiniz Sırasında, Yetki Belgesi isteyiniz. Bayilere Önerilen Satış Fiyatlarını, AtsTurkiye.com Adresinden Teyit Ediniz.

ATS Üyesine Sistem Üzerinden Otomatik Olarak, "HoşGeldiniz" Mesajı Gönderilmektedir. Bu Mesaj Sizin Ats Ön Kayıtınızın Oldugunuzun Bilgilendirmesidir. O Andan Itıbaren Atsturkiye.com İnternet Sitesine ya da AtsTurkiye Mobil Uygulamasına Giriş Yapabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatları

AtsTurkiye Olarak Üye Hakları Önceliklidir.
Bayiler Aracılığı İle Satın Alacağınız Paketler hakkında bilgi sahibi olmanız amacı ile bayilere önerilen satış fiyatları aşağıda belirtilmiştir.

Bayilere Tavsiye Edilen Satış Fiyatları

Altın Paket : 10000 TL
4 Yıllık ATS Paketidir. 8 adet Kiralık İlanı Verme ve İlan Havuzundaki İlanları Sahiplenme Hakkı Tanır.

Değerli Üyemiz; Önerilen Paketler haricinde, farklı bir paket seçeneği ile karşılaşmanız durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yetkili Partnerler

AtsTurkiye Yetkili Partnerleri

Uyelik İşleminizi Başlatmadan Önce, AtsTurkiye.com Adresinde Kayıtlı İletişim Numaralarımızdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Lütfen Üye İşlemini Gerçekleştirmeye Çalışan ve Kendini Yetkili Partner Olarak Tanıtan Kurum ve Kişilerin Doğrulugunu Bizi Arayarak Teyit Ediniz.

Yetkili Partnerler
1-Saadet Medya Film Prodüksiyon Reklam Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.

İlan Ve Tatil Kullandırma

Sistemimizde Görünen İlanlar İki Türlü Gercekleşmektedir.

1- Tesis Bazlı : Tesis Direk ATS Uyesidir. Tesis Kendisi İlan ve Kontenjan Açar. Ya da Tesis Üyeleri Kendi Mülklerini İlan Verirler.

2- Üye Bazlı : Tesis Direk ATS Üyesi Değildir. Tesis Üyeleri Sadece Kendi Mülklerini Sistem Havuzuna Atarlar.

3- İlan Verme : ATS Üyesi Olmanız Durumunda, Kendi DevreMülk ve Devre Tatilinizi Kiraya Verebilirsiniz. İlanınız Tüm Üyelerminiz Beğenisine Sunulacaktır. Kiralanma ve Satış Garantisi Verilmez.

Kullanım Talebinde Bulunma

Kullanım Taleplerinizi, Başlangıc Tarihinden en az 20 gün öncesinden bulunmanız gerekmektedir.