Yukleniyor

Bilgi Almak İçin 08503056595

Modern Saraylar

Akdeniz Bölgesi

Akdeniz Bölgesi

Modern Saraylar

Tesisimiz, İncekum'da özel plajıyla, özenle seçilen çam, hurma, palmiye, araucaria ve benzer ağaçların süslediği doğayla iç-içe, nem oranı son derece düşük, sessiz ve huzurlu bir ortam sağlar.
Tesisimiz, Saray Mimarisi tarzında 5 blok olarak yapılandırılmıştır. 57 m2'den 156 m2'ye varan seçenekleriyle odalarımız ailelere geniş ve rahat konaklama imkanı sunmaktadır.
Bay, Bayan ve Aile misafirlerimiz için ayrı ayrı düşünülmüş özel plajlar, açık ve kapalı havuzlar, cami ve Spa Merkezimiz ile Alternatif Tatilin Yeni Saraylısı olan tesisimizin amacı insana ve doğaya saygılı yeşil binalar ve yerleşkeler yaratarak dünyamızın daha yaşababilir olmasını sağlamayı amaç edinmiş LEED Altın sertifikalı (Yeşil Bina) Türkiye'deki ilk muhafazakar konsept otelidir.
İncekum plajında 500 kişilik restoranımız 18:00'a kadar hizmet vermektedir. Özel olarak hazırlanmış menümüzden dilediğiniz yemeği ücretsiz olarak sipariş verebilirsiniz. Restoranımız 19:00'dan sonra Alacarte olarak ücretli hizmet vermektedir.
İncekum plajında bay,bayan ve karma (bayanlar için haşema zorunluluğu vardır) olmak üzere 3 adet otelimize ait plajımız mevcuttur. Bayanlar paljımızın içinde ayrıca wc,soyunma,kabinlerimiz,güneşlenme alanları ve snack restaurantımızda yiyecek-içecek hizmetimiz mevcuttur. Sadece bayan misafirlerimizin kullanımına sunulmuş olan plajımızda tüm yorgunluğumuzu atarak huzurlu bir tatil geçireceksiniz. Plajımızda çocuklar için oyun parkımızda mevcuttur.
*** Plajımız 1 Mayıs - 31 Ekim tarihleri arasında hizmet vermektedir.***
Modern Saraylar Spa Merkezinde Uygulanmakta Olan Terapi ve Masajlar
Spa merkezimiz toplam 2500 m² alana sahip bay ve bayan misafirlerimizin
tüm konforu düşünülerek tasarlanmıştır.Ailelere özel birlikte kullanabilecekleri
VIP hamam ve sauna salonları,hem bay hemde bayan bölümlerinde ısıtmalı
havuzlarımız dinlenme ve terapi solanlarımız ,sauna,buhar odası,türk hamamı, tuz odası,masaj için özel odalarımız ve
Doktor hizmetlerimizle misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmet vermektedir.
AKTİVİTELER
Profesyonel kişilerden oluşacak olan animasyon ekibimiz eşliğinde günü doyasıya yaşayacak ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle zamanı unutacaksınız.
Gündüz programlarımız eşliğinde gününüzü spor ve eğlence ile akşamları ise birbirinden özel programlarımızla günün yorgunluğunu çıkaracaksınız.
Çocuklarımız için özel olarak tasarlanmış pek çok aktivite ve hizmet sunan Modern Saraylar
çocuklarınızın harika bir tatil ve eğlence dolu günler yaşayacağınız benzersiz bir tatil köyüdür.
Çocuklar için sunulan ayrıcalıklar; açık ve kapalı havuzlar, deniz, mini club, mini disco ve birbirinden farklı oyun alanından oluşan LUNAPARK.
*** Haftada 3 gün bayanlar matinesi programımız vardır. ***
Anadolu Tıp Uygulamalarımız
Kliniğimizde; akupunktur, fitoterapi, hipnoz, homeopati, kayropraktik, kupa uygulaması, larva (magot) uygulaması, mezoterapi, osteopati, ozon uygulaması, proloterapi, refleksoloji, sülük tedavisi uygulanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Modern Saraylar Halal Hotel&SPA Ulaşım
Avsallar Mah. Katrancı Cad. No: 13 07400
Alanya / Antalya / TÜRKİYE
info@modernsaraylar.com
Modern Saraylar İslami Otel

Kullanici Yorumları


Hiç Değerlendirme Yapılmamış