Yukleniyor

Bilgi Almak İçin 08503056595

Erzin İsos Termal

Akdeniz Bölgesi

Akdeniz Bölgesi

Erzin İsos Termal

Erzin İsos Termal Otel, Sağlık Merkezi ve Tatil köyü, Amanos dağlarının Akdeniz’e uzanan kıyılarında yer alıyor. Tarih, sağlık ve deniz turizmi açısından önemli bir potansiyele sahip olan Erzin’de, şimdi dev bir proje hayata geçiyor.
TERMAL SUYUNUN FAYDALARI
Suyun Sağlığa Etkisi Hangi Yollarla Olur;
Termal kaynak suyu ile banyo yapmak genel olarak vücudun ısısını yükseltir, bu da vücudu, kendisini tahrip eden mikrop ve virüslerden korur.
Termal kaynak suyu vücut üzerindeki hidrostatik basıncı arttırır, basıncın artması kan dolaşımını ve hücrelerin oksijen alımını arttırır. Kan basıncının artışı aynı zamanda toksinlerin vücutta birikiminin azalmasına ve mevcutların atılmasına yardımcı olur.
Termal kaynak suyu ile banyo yapmak kan dolaşımındaki oksijeni arttırdığından hayati organ ve hücrelerdeki tazelenmeyi artırır, yaşlanmayı azaltır.

AKTİVİTELERİ
Erzin İsos Termal tesisleri, siz değerli konuklarına konforu, rahatlığı ve birbirinden huzurlu mekanları sunmaktadır. Tesis içinde bulunan Zümrüt, Yakut ve Safir tipi daireler, bayanlar için kapalı tatlı su havuzu, erkekler için tatlı su havuzu, bayanlar için kapalı termal havuz, erkekler için termal havuz, çocuklar için açık havuz, özel aile banyoları, kuaför hizmetleri, cilt bakım üniteleri, Türk Hamamları, kese odaları, saunalar, buhar odaları, çamur odası, şok duşları, spor salonu, soyunma kabinleri, doktor ve hemşire ünitesi, vitamin cafe, isos restaurant, tenis kortu, bisiklet kiralama gibi üniteler ile tatilinizi huzur ve sağlık içerisinde geçirmenize yardımcı olacaktır.
Aynı zamanda Termal Tatil kültürüne yepyeni bir anlam getiren aktivite seçenekleri ile Termal Tatili yalnızca bakım ve sağlık tatili olmaktan çıkarıp yepyeni bir anlayışla hizmetinize sunuyoruz.

İletişim Bilgileri

Tesis:Başlamış Köyü İçmeler Mevkii Erzin – HATAY
E-posta: info@erzinisostermal.com.tr

Kullanici Yorumları


Hiç Değerlendirme Yapılmamış