Hera Termal

4
Puan1 Oylama
Yorum/Oyver
Temizlik
4,0
Konfor
4,0
Personel
4,0
Tesis
4,0

Tesis Hakkinda

Devremülk
TEDAVİ MERKEZİ OLARAK ÖNE ÇIKAN HERA TERMAL’DE SAĞLIK ODASI, SPOR KOMPLEKSİ, TENİS KORTU, BASKETBOL VE FUTBOL SAHASI, BİLARDO ODASI, ÇOCUK OYUN SALONU, ALIŞVERİŞ MERKEZİ, BERBER, İÇ GİYİM, HEDİYELİK EŞYA, RESTAURANT VE CAFE HİZMETLERİ İLE TESİSTEN ÇIKMADAN TÜM İHTİYAÇLARINIZIN KARŞILAYABİLİRSİNİZ.
BALIKESİR MERKEZE 35 KM UZAKLIKTA BULUNAN BİGADİǒTE 57 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE KURULU HERA TERMAL 14 BLOK VE 464 APART DAİREDEN OLUŞMAKTADIR.
TESİSİMİZDE 1 ADET’İ AQUAPARK OLMAK ÜZERE 2 ADET EĞLENCE HAVUZU, BAY VE BAYAN AYRI TOPLAMDA 8 ADET TERMAL HAVUZ, 4 ADET TERMAL JAKUZİ HAVUZU, 4 ADET SAUNA, 4 ADET TÜRK HAMAMI, 4 ADET BUHAR ODASI BULUNMAKTADIR.
AYRICA TESİSİMİZDE ÖZEL AİLE BANYOLARI, KİŞİYE ÖZEL HAVUZ, KİŞİYE ÖZEL HAMAM VE MASAJ, CİLT BAKIMI VE SPA HİZMETİ VEREN ÖZEL BÖLÜMLERİMİZ MEVCUTTUR.
Saglıklı Yasam Için Hera Termal…
KAPLICA TEDAVİSİNDE TEMEL UNSUR OLAN TERMOMİNERALLİ SULAR VÜCUDUN DİRENCİNİ ARTTIRIP PEK ÇOK HASTALIĞIN OLUŞMASINI ENGELLEMEKTEDİR. TERMAL BANYO SONRASI UYGULANAN SAUNA, BUHAR BANYOSU, MASAJ VE SPA HİZMETLERİYLE HEM MAKSİMUM FAYDA HEM DE VÜCUTTA TERAPİ ETKİSİ YARATILMAKTADIR.
TERAPİ MERKEZİ BÖLÜMÜMÜZDE 4 ADET AİLE BANYOSU VE HAMAM, TOPLAMDA 4 ADET MASAJ SALONU VE KESE KÖPÜK ODALARI HİZMETİNİZE SUNULMUŞTUR.
SPA VE TERAPİ MERKEZİMİZDE YERLİ VE YABANCI UZMAN TERAPİSTLERİMİZ TARAFINDAN UYGULANAN;
BALİ MASAJI
LOKAL TERAPİ MASAJI
MEDİCAL MASAJ
BAŞ-BOYUN-OMUZ MASAJI
AYAK REFLEKS MASAJI
PELOİD (ÇAMUR BAKIMI)
KAHVE PEELİNGİ
KESE-KÖPÜK UYGULAMASI
YÜZ MASKESİ VE MASAJI
CİLT BAKIMI
HİRUDOTERAPİ
MASAJ VE BAKIMLARININ KEYFİNİ ÇIKARABİLİRSİNİZ.

Yorumlar

Puan Ver / Yorum Yap

Temizlik
Konfor
Personel
Tesis
Verilen Puan
Sadece Uyeler Yorum Yapabilir

Iletisim

Cumhuriyet, Kırdanoğlu sok No:60/1, 10390 Edremit/Balıkesir
Email: info@heratermal.com.tr

Fiyatlandirma

Once rezervasyon tarihini belirleyiniz.

Rezervasyon Yap