Almanya ve İsviçre’den gelen turistleri çok yakında Türkiye’de göreceğiz!

Türkiye’den Ali Osman Okşar’ın sahibi olduğu yazılım firmasının geliştirdiği Alternatif Tatil Sistemleri (ATS) büyümeye devam ediyor. Bir buçuk yıldır kullanılan sistem üyelerine alternatif tatil rotaları oluşturuyor. Türkiye’de hızla yayılan bu sistem artık Almanya ve İsviçre’de faaliyet yürüten firma tarafından da kullanılacak. Yani Almanya ve İsviçre başta olmak üzere sağlık turizmine ilgi duyan Avrupalı turistler bu sistem sayesinde çok yakında Türkiye’deki tesislere gelmeye başlayacak. 

RTurk adlı yazılım firmasının Sahibi Ali Osman Okşar önceki gün Almanya ve İsviçre’de turizm alanında faaliyet yürüten bir şirketin sahibi olan Ramazan Göktürk ile bir araya gelerek önemli bir anlaşmaya imza attı. Bu anlaşma kapsamında Ali Osman Okşar’ın sahibi olduğu Rtürk firmasının geliştirdiği Alternatif Tatil Sistemleri artık Almanya ve İsviçre’de kullanılacak. Bu sistem bu ülkelerdeki insanları Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki sağlık turizmi alanında hizmet veren tesislerle buluşturacak. Bu sayede çok yakında  Türkiye’deki termal tesislere Almanya ve İsviçre başta olmak üzere çeşitli ülkelerden turistler gelmeye başlayacak. 
Anlaşma hakkında konuşan Ali Osman Okşar, özetle şunları söyledi: 
ALMANYA’DA TÜRK FİRMANIN YAZILIMI KULLANILACAK
“Bu anlaşma Türkiye’deki tüm termal otellere katkı sunacak. Bu anlaştığımız firma Alman firması. Orada turizm alanında hizmet veren bir firma. ATS yani Alternatif Tatil Sistemleri’nin Almanya distribütörü olacaklar. Yani orada ATS olarak hizmet verecekler.” 
TÜRKİYE’DEKİ OTELLER OTELLERİ PAZARLAYACAKLAR
“Termal oteller başta olmak üzere Türkiye’deki diğer otelleri pazarlayacaklar. Bunu yaparken bizim sistemimiz üzerinden işlemleri gerçekleştirecekler.”
ATS NE İŞ YAPAR? 
“Biz müşteriyle otelleri buluşturan bir servis sağlayıcısıyız. Bizim yaptığımız tek iş bu. Müşteriler ile oteller arasında bir köprüyüz. Anlaşmalı olduğumuz tesisler var. Biz üyeleri birbirilerinin yerlerine gönderiyoruz. Yani alternatif bir rota çiziyoruz.”
ALMAN FİRMASININ DİKKATİNİ ÇEKMİŞ
“Bir buçuk yıldır olan bir sistem bu. Almanya’dan geldiler bu sistem dikkatlerini çekmiş. Geldiler bu sistemi Almanya’da kullanmak istediklerini söylediler. Anlaşmamızı yaptık. Aynı zamanda bunu İsviçre’deki insanlarada sunacaklar. Yani kısa süre içerisin de Türkiye’de hem Almanya’dan gelenleri hemde İsviçre’den gelenleri görmeye başlayacağız. Sadece bu ülkelerde değil. Özbekistan Azerbaycan gibi ülkelerde de bu sistem kullanılmaya başlanacak. Buralardan da çok sayıda kişi ülkemize gelecek. Hem firmamıza, tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyorum.”

  • 26.02.2021
  • 1148

Popular Haberler

Alternatif Tatil Sistemlerini Grand Anadolu Turizm San ve Tic. Ltd. Şti şirketi devir ve satın almıştır.

Alternatif Tatil Sistemleri 26.03.2022 tarih itibariyle Grand Anadolu Turizm San ve Tic. Ltd. Şti şirketine ats projesine devir işleminden önce ve sonra ats sistemine dahil olmuş kurumsal ve bireysel tüm üye ve üye haklarıyla birlikte tüm telif ve kullanım haklarıyla devir ve satın almış olup bundan sonra tek ats yetkilisi olarak yer alacaktır.

2.04.2022

Yeni Üye Kabulu ve Aktivasyon İşlemleri Aktif Hale Gelmiştir.

Alternatif Tatil Sistemleri olarak 20.11.2021 tarihinde geçici olarak durudurulan yeni üye kabulu ve aktivasyon işlemleri aktif hale gelmiştir.12.11.2021 tarih itibariyle genel distribütörlük Şenkaya Teknoloji Yazılım Otomasyon İnternet Turizm İnş.Otom.San.Tic.Ltd.Şti şirketine devredilmiş olup bundan sonraki süreçlerde bayilerimiz üzerinden yeni üye kabulu ve aktivasyon işlemleri yapılacaktır.

29.11.2021

ÖNEMLİ DUYURU

Kamuoyuna duyrulur...

20.10.2021

HoşGeldiniz Afyon Bolvadin Thermal Tatil Köyü

BOLVADİN İLÇESİ ; Afyonkarahisar - Konya karayolundan 12 km. içeride olup il merkezi Afyonkarahisar'a 51 km., Emirdağ ilçesine 30 km. mesafededir. Toplam 49 mahallesi ile Afyonkarahisar ilinin en büyük ilçelerinden biridir. Tarihi İpek Yolu'nun da buradan geçmesi ile Bolvadin ve civarına iskan yoğunlaşmış olup, ülkemiz ve dünya turizmine cevap verecek konumdadır.

15.10.2021

ÖNEMLİ DUYURU!!!

Kamuoyuna Önemle Duyurulur...

12.03.2021

HoşGeldiniz AKAY Garden Family Club

Tarihin en ünlü filozoflarından Homer’in evi olan ve Homer’in güneşin “en güzel battığı yer” diye anlattığı şirin bir balıkçı köyünde Erythrai şehrinin gizemini yaşamaya var mısınız?12.02.2021

Devremülk mağduru olmamak için bu haberi mutlaka okuyun

"Son zamanlarda en çok konuşulan konuların başında gelen devremülk tatilcilik noktasında sektörde nelerin yaşandığını Afyon Postası araştırdı. Bu noktada sektörü çok iyi tanıyan RTürk Teknoloji ve Alternatif Tatil Sistemleri(ATS) Firmasının Sahibi Ali Osman Okşar’a ulaştık. Okşar, sektörde nelerin yaşandığını halkın ve devletin bu konuda nelere dikkat etmesi gerektiğini Afyon Postası’na anlattı. "

31.01.2021

HoşGeldiniz!! Salutaris

SALUTARİS TERMAL TURİZM KOMPLEKSI, Üyelerini Alternatif Tatil Sistemi avantajından faydalandırmak amacıyla 4312 kişilik aktif üye katılımı Sağlamıştır.

27.01.2021

Hoş Geldiniz SEFA Getirdiniz!!

Afyonkarahisar/İhsaniye Bölgesinde Bulunan SefaTermal Tatil Köyü, Üyelerini Alternatif Tatil Sistemi avantajından faydalandırmak amacıyla 5038 kişilik aktif üye katılımı Sağlamıştır.

24.01.2021

Önemli Duyuru!!

ATS (alternatif tatil sistemi) adını kullanarak farklı ve asılsız taahhütler verilerek, marka değerimizi kötüye kullanan kişi ve sirketler hakkında hukuki işlem başlatmış bulunmaktayız.

24.01.2021