Kamu Oyuna Önemli Bilgilendirme!!

Son Zamanlarda Alternatif Tatil Sisteminin Adını Kullanılarak Yapılan Uygunsuz İşlemler Hakkında Duyurudur.

Alternatif Tatil Sistemi'nin Marka Değerini Kullanarak Yapılmış Olan Ticari Uygunsuzluklar Oldugu Yonunde, Siz Degerli Üyelerimizden Gelen Bildiriler Olmuştur. Alternatif Tatil Sistemi RTURK TEKNOLOJI LTD.'nin Bir Hizmetidir.

Alternatif Tatil Sistemi Üyeliği İle Alakalı bir Durumda Kalınması Durumunda Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar Vardır.
Üyelik Başlangıcı Sırasında, Üye Kartının içinde bulunduğu bir zarf verilir. Üyelik İşlemlerimiz Online Gerçekleşmektedir. Üye Olunduğu Sırada Kayıtlı Cep Telefonunuza Bilgilendirme Sms i Gelmektedir.

Alternatif Tatil Sistemi üyelerinin, Kiralama İlanı Verme, Satış İlanı Verme, ilan sahiplenme ve anlaşmalı tesislerde aidat karşılığı konakma gibi özellikleri kullanması üzerine kurulmuştur.

Alternatif Tatil Sisteminin Adını Kullanarak Farklı anlatımlarda Bulunan Kimselere İtibar Etmeyiniz. Bu Gibi Anlatımlarla Karşılaşma Durumunda Lütfen Müşteri Temsilcilerimiz İle İletişime Geçiniz.

Lütfen Önerilen Fiyat Bildirimizi İnceleyiniz. Bu Fiyatlar Dışında Farklı Bir Ücretlendirme Kabul Etmeyiniz.

Devre Mülk Sektörünün İyileştirilmesi adına girmiş olduğumuz bu hizmetin, kirletilmesine asla izin vermeyeceğiz.

Bu Tür Kişiler Hakkında Gerekli Hukuki İşlemler Başlatılmıştır. Kamu Oyuna Saygıyla Duyurulur.

  • 1.12.2020
  • 474

Popular Haberler

ÖNEMLİ DUYURU!!!

Kamuoyuna Önemle Duyurulur...

12.03.2021

Almanya ve İsviçre’den gelen turistleri çok yakında Türkiye’de göreceğiz!

Türkiye’den Ali Osman Okşar’ın sahibi olduğu yazılım firmasının geliştirdiği Alternatif Tatil Sistemleri (ATS) büyümeye devam ediyor. Bir buçuk yıldır kullanılan sistem üyelerine alternatif tatil rotaları oluşturuyor. Türkiye’de hızla yayılan bu sistem artık Almanya ve İsviçre’de faaliyet yürüten firma tarafından da kullanılacak. Yani Almanya ve İsviçre başta olmak üzere sağlık turizmine ilgi duyan Avrupalı turistler bu sistem sayesinde çok yakında Türkiye’deki tesislere gelmeye başlayacak. 

26.02.2021

HoşGeldiniz AKAY Garden Family Club

Tarihin en ünlü filozoflarından Homer’in evi olan ve Homer’in güneşin “en güzel battığı yer” diye anlattığı şirin bir balıkçı köyünde Erythrai şehrinin gizemini yaşamaya var mısınız?12.02.2021

Devremülk mağduru olmamak için bu haberi mutlaka okuyun

"Son zamanlarda en çok konuşulan konuların başında gelen devremülk tatilcilik noktasında sektörde nelerin yaşandığını Afyon Postası araştırdı. Bu noktada sektörü çok iyi tanıyan RTürk Teknoloji ve Alternatif Tatil Sistemleri(ATS) Firmasının Sahibi Ali Osman Okşar’a ulaştık. Okşar, sektörde nelerin yaşandığını halkın ve devletin bu konuda nelere dikkat etmesi gerektiğini Afyon Postası’na anlattı. "

31.01.2021

HoşGeldiniz!! Salutaris

SALUTARİS TERMAL TURİZM KOMPLEKSI, Üyelerini Alternatif Tatil Sistemi avantajından faydalandırmak amacıyla 4312 kişilik aktif üye katılımı Sağlamıştır.

27.01.2021

Hoş Geldiniz SEFA Getirdiniz!!

Afyonkarahisar/İhsaniye Bölgesinde Bulunan SefaTermal Tatil Köyü, Üyelerini Alternatif Tatil Sistemi avantajından faydalandırmak amacıyla 5038 kişilik aktif üye katılımı Sağlamıştır.

24.01.2021

Önemli Duyuru!!

ATS (alternatif tatil sistemi) adını kullanarak farklı ve asılsız taahhütler verilerek, marka değerimizi kötüye kullanan kişi ve sirketler hakkında hukuki işlem başlatmış bulunmaktayız.

24.01.2021

Hoşgeldiniz! Sarot Termal Vadi

Artık AtsTürkiye Uyeleri, Sarot Termal Vadi Tesisinde Konaklama Olanağına Sahiptir. Rezervasyonlarınızı Hemen Yapabilirsiniz.

10.12.2020

Hoş Geldiniz! Sarot Termal Place

Artık AtsTürkiye Uyeleri, Sarot Termal Place Tesisinde Konaklama Olanağına Sahiptir. Rezervasyonlarınızı Hemen Yapabilirsiniz.

10.12.2020

Xoş gəlmisiniz!!

Alternatif Tatil Sistemi kısa bir süre sonra kardeş Ülke Azerbaycan'da Hizmete Başlayacaktır.

1.12.2020