ÖNEMLİ DUYURU!!!

Kamuoyuna Önemle Duyurulur...

Afyon Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürütmüş olduğu soruşturma kapsamında firmamıza ait ATS sisteminin kötü amaçlı 3.kişiler tarafından kullanıldığı tespit edilmiş olmakla birlikte, hukuki süreç sonuçlanana kadar Gzm Aydın Termal, Frigya Termal, Çınar Termal ve Sarot Termal Tesisleriyle olan iş ve işlemler askıya alınmıştır.

Kamuoyuna Önemle Duyurulur.

  • 12.03.2021
  • 2018

Popular Haberler

Alternatif Tatil Sistemleri Devre Reklam Tanıtım Gayrimenkul ve Danışmanlık.Ltd. Şti şirketi devir ve satın almıştır.

Alternatif Tatil Sistemleri 16.09.2022 tarih itibariyle Devre Reklam Tanıtım Gayrimenkul ve Danışmanlık.Ltd. Şti şirketine ats projesine devir işleminden önce ve sonra ats sistemine dahil olmuş kurumsal ve bireysel tüm üye ve üye haklarıyla birlikte tüm telif ve kullanım haklarıyla devir ve satın almış olup bundan sonra tek ats yetkilisi olarak yer alacaktır.

17.09.2022

Yeni Üye Kabulu ve Aktivasyon İşlemleri Aktif Hale Gelmiştir.

Alternatif Tatil Sistemleri olarak 20.11.2021 tarihinde geçici olarak durudurulan yeni üye kabulu ve aktivasyon işlemleri aktif hale gelmiştir.12.11.2021 tarih itibariyle genel distribütörlük Şenkaya Teknoloji Yazılım Otomasyon İnternet Turizm İnş.Otom.San.Tic.Ltd.Şti şirketine devredilmiş olup bundan sonraki süreçlerde bayilerimiz üzerinden yeni üye kabulu ve aktivasyon işlemleri yapılacaktır.

29.11.2021

ÖNEMLİ DUYURU

Kamuoyuna duyrulur...

20.10.2021

HoşGeldiniz Afyon Bolvadin Thermal Tatil Köyü

BOLVADİN İLÇESİ ; Afyonkarahisar - Konya karayolundan 12 km. içeride olup il merkezi Afyonkarahisar'a 51 km., Emirdağ ilçesine 30 km. mesafededir. Toplam 49 mahallesi ile Afyonkarahisar ilinin en büyük ilçelerinden biridir. Tarihi İpek Yolu'nun da buradan geçmesi ile Bolvadin ve civarına iskan yoğunlaşmış olup, ülkemiz ve dünya turizmine cevap verecek konumdadır.

15.10.2021

Almanya ve İsviçre’den gelen turistleri çok yakında Türkiye’de göreceğiz!

Türkiye’den Ali Osman Okşar’ın sahibi olduğu yazılım firmasının geliştirdiği Alternatif Tatil Sistemleri (ATS) büyümeye devam ediyor. Bir buçuk yıldır kullanılan sistem üyelerine alternatif tatil rotaları oluşturuyor. Türkiye’de hızla yayılan bu sistem artık Almanya ve İsviçre’de faaliyet yürüten firma tarafından da kullanılacak. Yani Almanya ve İsviçre başta olmak üzere sağlık turizmine ilgi duyan Avrupalı turistler bu sistem sayesinde çok yakında Türkiye’deki tesislere gelmeye başlayacak. 

26.02.2021

HoşGeldiniz AKAY Garden Family Club

Tarihin en ünlü filozoflarından Homer’in evi olan ve Homer’in güneşin “en güzel battığı yer” diye anlattığı şirin bir balıkçı köyünde Erythrai şehrinin gizemini yaşamaya var mısınız?12.02.2021

Devremülk mağduru olmamak için bu haberi mutlaka okuyun

"Son zamanlarda en çok konuşulan konuların başında gelen devremülk tatilcilik noktasında sektörde nelerin yaşandığını Afyon Postası araştırdı. Bu noktada sektörü çok iyi tanıyan RTürk Teknoloji ve Alternatif Tatil Sistemleri(ATS) Firmasının Sahibi Ali Osman Okşar’a ulaştık. Okşar, sektörde nelerin yaşandığını halkın ve devletin bu konuda nelere dikkat etmesi gerektiğini Afyon Postası’na anlattı. "

31.01.2021

HoşGeldiniz!! Salutaris

SALUTARİS TERMAL TURİZM KOMPLEKSI, Üyelerini Alternatif Tatil Sistemi avantajından faydalandırmak amacıyla 4312 kişilik aktif üye katılımı Sağlamıştır.

27.01.2021

Hoş Geldiniz SEFA Getirdiniz!!

Afyonkarahisar/İhsaniye Bölgesinde Bulunan SefaTermal Tatil Köyü, Üyelerini Alternatif Tatil Sistemi avantajından faydalandırmak amacıyla 5038 kişilik aktif üye katılımı Sağlamıştır.

24.01.2021

Önemli Duyuru!!

ATS (alternatif tatil sistemi) adını kullanarak farklı ve asılsız taahhütler verilerek, marka değerimizi kötüye kullanan kişi ve sirketler hakkında hukuki işlem başlatmış bulunmaktayız.

24.01.2021